Pano klimanızın yerinde müdahaleye mi ihtiyacı var ?

Servis personelimiz Adana,Aksaray, Gaziantep, Hatay, Kahramanmaraş, Kayseri ve Mersin illerinde hizmetinizde. Bazı problemlerin hızlıca giderilmesi için yerinde müdahale gerekiyor. Bu durumda Teknik Servisimiz sizi asla yalnız bırakmaz. Yerinde ve hızlı müdahale ederek sistemin çalışmasını sağlar.

İlk olarak, servisimiz müdahale için müsait olduğunuz günü ve servis yoğunluğunu belirler. Daha sonra uygun randevu gününde cihazı çalıştığı yerde kontrol ederek problemin neyden kaynaklandığını bulmayı çalışır. İkinci olarak da problemin nasıl hızlıca giderileceğini araştırır. Bu durumda servisimiz cihaz onarımıyla ilgilenirken geri planda servis merkezimizden bilişim desteği alır ve gerekli yazışmaların yapılması sağlanır. Sonuç olarak cihazın nasıl onarılacağı firma yetkililerine bildirilir ve onay verildiği taktirde cihaz onarımı gerçekleşir.

Elimizde bulunan orijinal yedek parçalarımız ve yıllardan gelen tecrübemizle yerinde müdahale sırasında arızaların çoğuna karşı hazırlıklı oluyoruz. Bu sayede yedek parça bekleme problemi ortadan kalkmış oluyor.

Yerinde Müdahale Her Zaman Mümkün Mü?

Bu sorunun cevabı ne yazık ki hayır. Öncelikle Pano Kliması Bakımı düzenli yapılmayan cihazlarda ciddi arızalar meydana gelebiliyor. Bu durumda cihaz atölyemize alınıyor ve cihaz onarımları için gerekli işlemler gerçekleştiriliyor.